Over mij -> Sociale media -> Twitter
Levy van der Meijden

Tweets
1,663
Followers
2
Following
34
Recente tweets
Tuesday, 24-December-2019 -> 11:53:43 PM
Merry Christmas and a Happy New Year everyone!! #almostchristmas🎄 #almost2020🎉 #kissmass #fijnefeestdagenallemaal https://t.co/qfNXGvngFQ
Sunday, 22-December-2019 -> 12:17:09 PM
RT @AFCAjax: SPEELRONDE 18! 🗓 #ajaado
Sunday, 15-December-2019 -> 01:59:12 PM
@TeamNLtweets Yeah! Wereldkampioen!! Gefeliciteerd👌👌!! #handbal #dames #party
Sunday, 15-December-2019 -> 09:37:00 AM
RT @TeamNLtweets: We zitten er klaar voor! 🇳🇱🆚🇪🇸 🕤 12.30 uur 📺 @ZiggoSport #TeamNL🇳🇱 @NedTeamHandbal
Friday, 13-December-2019 -> 11:00:11 AM
@TeamNLtweets Yeaaaah🤩🤩😄, de Nederlandse handbal dames naar de finale!! Wat een mooie wedstrijd tegen Rusland!!
Thursday, 12-December-2019 -> 03:39:28 PM
RT @rtl7darts: MORGEN BEGINT HET WK DARTS! 🥰 https://t.co/7oToGM4dbv
Wednesday, 11-December-2019 -> 04:01:54 PM
De Nederlandse handbalsters spelen vrijdag (09.30) de halve finale tegen Rusland! #handbal #dames #wk #teamnl #semifinal
Wednesday, 11-December-2019 -> 03:28:43 PM
RT @TeamNLtweets: HALVE FINALE! 🧡 #TeamNL #WKhandbal https://t.co/csiv8u8aHV
Friday, 06-December-2019 -> 02:26:45 PM
RT @NUnl: Handbalsters boeken bij WK historische zege op angstgegner Noorwegen: https://t.co/W0xlIV39rK
Thursday, 05-December-2019 -> 12:58:18 PM
RT @Handbal_NL: Onze Oranjedames spelen geweldig😍 en winnen met 36-23 van Servië👏🏼 Kwalificatie voor de volgende ronde is nu een feit🔥💪🏼 ht…
Saturday, 30-November-2019 -> 01:11:57 PM
RT @OnsOranje: 🏆 | Vanavond om 18.00 uur wordt er geloot voor #EURO2020. Welk land loot jij in onze poule? De loting is live te zien op NP…
Wednesday, 27-November-2019 -> 04:34:24 PM
RT @AFCAjax: Always ready for... 🌟 @ChampionsLeague 🌟 #UCL #lilaja
Saturday, 16-November-2019 -> 12:41:30 PM
RT @OnsOranje: 🔶 MATCHDAY! 🔶 Let's do this! 💪 #NIRNED #TheNewWave https://t.co/QRKoWXHX18
Thursday, 07-November-2019 -> 09:39:27 AM
RT @FOXSportsnl: 🔥 | Matchday voor @AZAlkmaar, @PSV en @Feyenoord in de Europa League! Heel veel succes! https://t.co/42WFz6x3DF
Wednesday, 06-November-2019 -> 11:26:58 AM
RT @AFCAjax: 🏆🏆🏆🏆 ⭐️ @ChampionsLeague #UCL #cheaja https://t.co/L3suK5aawe
Tuesday, 05-November-2019 -> 11:04:28 AM
RT @AFCAjax: Give everything. 💯 #UCL #cheaja
Friday, 01-November-2019 -> 09:57:25 PM
RT @voetbalzonenl: Ajax heeft vrijdagavond op bezoek bij PEC Zwolle de tiende zege in twaalf competitiewedstrijden geboekt #ajax #pecaja ht…
Friday, 01-November-2019 -> 09:41:41 AM
RT @AFCAjax: Smile, it's Friday & Matchday! ❌❌❌ #pecaja
Sunday, 27-October-2019 -> 06:38:37 PM
RT @nrc: Ajax met 4-0 te sterk voor aartsrivaal Feyenoord in de Klassieker https://t.co/ZRBhK5Qbsv
Thursday, 24-October-2019 -> 11:38:29 AM
RT @FOXSportsnl: Matchday! 🔥 @AZAlkmaar, @Feyenoord en @PSV veel succes vanavond in de Europa League! https://t.co/pp43zLAT2a